Bezpieczne wakacje w Rosnowie 2020

Uwaga, uwaga !!!

W piątek 11 lipca o godz. 12.30 oficjalnie ruszają „Bezpieczne wakacje w Rosnowie”  z bezpłatną propozycją dla dzieci z gm. Manowo sfinansowanych przez gminę i sołectwa (część zajęć udało się zorganizować w ramach programu #Społecznik) oraz ciekawą odpłatną ofertą dla przyjezdnych, w tym grup zorganizowanych. Szczegóły gry strategicznej i przygotowanych atrakcji – na stronie fb Gminy Manowo i fb Wąskotorówki.

Większość dostępnych do 5 sierpnia atrakcji odbywa się na świeżym powietrzu, z zachowaniem bezpiecznej odległości między uczestnikami, dostępem do środków dezynfekcyjnych.

Organizatorzy wydarzenia: przedsiębiorstwo społeczne Stowarzyszenie Chess and Laser War oraz Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej dochód przeznaczą na realizację działalności statutowej, m.in. na terenie gminy Manowo, w której leży malownicze Rosnowo.

Program powstał we współpracy z Gminą Manowo, Radą Osiedla Rosnowo oraz Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej w Koszalinie.

Kontakt:

  1. grupy na odpłatny przejazd kolejką umawia Anna Płomińska (Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej), tel. 601 154 937;
  2. atrakcje, animacje na miejscu: Anna Stor (Stowarzyszenie Chess and Laser War), tel. 793 112 258

#szowespomaga


fot. Adam Nowakowski