Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 17-19 września 2021 r. Jest to akcja mająca na celu promocję efektów wdrażania Funduszy Europejskich w Polsce.

Na stronie   https://dniotwarte.eu/  będą również publikowane materiały video – warsztaty, wirtualne spacery czy webinary, przygotowane przez Beneficjentów. Zachęcamy do ich przekazywania i dołączenia do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich, to przecież Państwa święto.

Aby zgłosić udział w akcji należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: https://dniotwarte.eu/  lub https://dniotwarte.eu/dolacz-do-nas

Ponadto zapraszamy  do udziału w drugiej edycji konkursu dla Beneficjentów „Pokaż swój projekt”. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu krótkiego materiału video (w formacie mp4 o maks. wielkość 100MB), który pokazuje, w jaki sposób Fundusze Europejskie wpłynęły na Państwa działalność.
Na zwycięzców czekają:

  • sprzęt video o wartości do 6 tys. zł – I miejsce
  • kamera o wartości do 4 tys. zł – II miejsce
  • aparat fotograficzny o wartości do 3 tys. zł – III miejsce

Przesyłanie zgłoszeń trwa do 31 sierpnia 2021 roku!

Szczegóły konkursu wraz z regulaminem  znajdują się na stronie: https://dniotwarte.eu/pokaz-swoj-projekt

Dodatkowych informacji o DOFE udziela Biuro Informacji i Promocji EFS pod nr tel. (91) 42  56 163 lub e. mail: efs@wup.pl

Liczymy na Państwa zaangażowanie w tegorocznej edycji😊