Kampania Społeczna TAKI JAK JA

Szanowni Państwo,
Nadal potrzebne są działania, które uświadomią społeczności regionu, że niepełnosprawność nie powinna wpływać na postrzeganie drugiej osoby i jej udziału w życiu społecznym. Osoba z niepełnosprawnością jest często zdeterminowana i samodzielna, posiada przyjaciół, jest radosna, odważna, pełna marzeń i pasji, funkcjonuje aktywnie. Nadto jest lojalna i dba o swoje miejsce pracy lub nauki, chce się uczyć.
Osoba z niepełnosprawnością jest TAKA JAK JA.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniach informacyjnych Kampanii Społecznej „TAKI JAK JA”, które odbędą się 7 września o godz. 14.00 oraz 28 września o godz. 14.00 w siedzibie KARR SA (sala szkoleniowa) Koszalin, ul. Przemysłowa 8.

Celem spotkań jest zachęcenie pracodawców do zatrudniania osób niepełnosprawnych i promowanie wiedzy o ich zdolnościach, znaczeniu oraz wkładzie w rynek pracy. Bardzo często brak wiedzy dot. charakterystyki pracy z osobami niepełnosprawnymi stanowi dużą
barierę związaną z decyzją pracodawcy o zatrudnieniu osoby niepełnosprawnej. Podczas tych spotkań będziemy rozdawać materiały i przekażemy wiedzę na temat korzyści i specyfiki zatrudniania osób niepełnosprawnych. Przybliżymy informacje na temat warunków zatrudniania, jak również profitów i refundacji przysługujących z tego tytułu.

Załączamy Agendę spotkania Agenda – Kampania Społeczna Taki Jak Ja

Więcej informacji na stronie: www. takijakja.pl

Serdecznie zapraszamy!