Konkurs: Zaprojektuj logo oraz hasło wspierające kampanię informacyjną

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego zapraszamy do udziału w konkursie – Zaprojektuj logo oraz hasło wspierające kampanię informacyjną.

konkurs

Ekonomia Społeczna – rozszyfruj tę definicję i przedstaw ją przy pomocy hasła i logo wspomagającego kampanię informacyjną Urzędu Marszałkowskiego. Stań się częścią dużego projektu regionalnego, przyczyń się do zwiększenia spójności społecznej i zdobądź cenne nagrody!

Celem konkursu jest: upowszechnianie wiedzy o sposobach integracji społecznej i zawodowej w regionie, promowanie postaw działania zgodnie z zasadami etyki i z ideą odpowiedzialności społecznej, promowanie i upowszechnianie ekonomii społecznej w regionie i propagowanie narzędzi i rozwiązań przeciwdziałającym wykluczeniu społecznemu. Zwycięskie logo i hasło będą wykorzystywane do celów popularyzatorskich, reklamowych, korespondencyjnych i identyfikacyjnych. W szczególności będą wykorzystywane podczas wydarzeń i kampanii informacyjno-promocyjnych oraz na gadżetach reklamowo-promocyjnych, papierze firmowym, wydawnictwach, ulotkach, plakatach, nośnikach elektronicznych i w grafice internetowej.

Konkursowe prace należy wysyłać drogą mailową na adres agnieszka.stach@polskapress.pl do 27 lipca br. W tytule należy umieścić hasło: Konkurs – Ekonomia Społeczna. Mail powinien zawierać konkursową pracę w formacie: pdf, jpg lub png, imię i nazwisko autora projektu, aktualny numer telefonu oraz oświadczenie o nieodpłatnym przeniesieniu praw autorskich na Organizatora Konkursu oraz przetwarzaniu danych osobowych. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 4 sierpnia br. Wyniki zostaną opublikowane na stronach internetowych: GS24.pl GK24.pl szczecin.naszemiasto.pl, koszalin.naszemiasto.pl oraz w gazetach: Głos Szczeciński, Głos Koszaliński, naszemiasto.pl w Szczecinie i Koszalinie, MM Trendy Szczecin i Koszalin, Stefa Biznesu.

Więcej informacji na stronie – www.www.gs24.pl