Kontakt

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Ul. Przemysłowa 8
75-216 Koszalin
tel. 94 341 63 30


Justyna Iwankiewicz – Kierowniczka SZOWES
tel. 571 234 262
j.iwankiewicz@karrsa.pl

Anna Szczepańska – Koordynatorka merytoryczna OWES
tel. 798 395 078
a.szczepanska@karrsa.pl


Personel OWES

Paulina Gregorek 
tel. 537 007 336
p.gregorek@karrsa.pl

Marzena Zielenkiewicz 
tel. 798 227 278
m.zielenkiewicz@karrsa.pl

Ewa Job 
tel. 798 395 298
e.job@karrsa.pl

Marta Pisera 
tel. 798 227 364
m.pisera@karrsa.pl

Piotr Mosiołek 
tel. 605 573 181
p.mosiolek@karrsa.pl

Dorota Chałat
tel. 506 062 288
tel. 798 395 244
d.chalat@karrsa.pl

Piotr Kobus 
tel. 798 395 315
p.kobus@karrsa.pl

Teresa Janik
tel. 502 077 253 
t.janik@karrsa.pl

Ewa Kaczanowska
tel. 515 281 109
e.kaczanowska@karrsa.pl

Anna Hołub
tel. 515 281 085
a.holub@karrsa.pl

Malwina Fulbiszewska
tel. 515 281 074
m.fulbiszewska@karrsa.pl

Sebastian Kondrat
tel. 515 281 126
s.kondrat@karrsa.pl

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

Miejsce świadczenia usług przez OWES jest łatwo dostępne, znajdujemy się  w dogodnej lokalizacji (posiadającej dostęp do komunikacji publicznej). Można do nas  dojechać  autobusami linii : 2,10,12,14,15. Przy budynku KARR SA znajduje się duży parking. 
Siedziba OWES jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych (podjazd, schodołaz). ZAPRASZAMY!

images

Osoby niepełnosprawne  prosimy  o informację telefoniczną przed udaniem się do nas na spotkanie. Telefon kontaktowy do OWES : 
94 341 63 30 lub prosimy  o użycie dzwonka przy wejściu do budynku.