„Nic o nas bez nas” – spotkanie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnych liderów, społeczników

Bez tytułu

W imieniu naszego Partnera- Fundacji Nauka dla Środowiska , zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane organizacje do wzięcia udziału w spotkaniu w dniu 27.02.2018 o godz. 17:00. Poniżej szczegóły :

„nic o nas bez nas”- taką dewizę przyjęliśmy składając wniosek do UM Koszalin na realizację zadania publicznego pt. „Festiwal Organizacji Pozarządowych w 2018 r.” i … mamy to!!! Piszę: „my mamy”, ponieważ chcemy to zrobić wspólnie. Doceniamy profesjonalizm i zaangażowanie Pracowni Pozarządowej w organizację poprzednich Festiwali. Bardzo dziękujemy Im za dotychczasową współpracę. W tym roku chcemy zmienić konwencję. To Wy będziecie decydować o tym, jak przeprowadzić Festiwal w tym roku i w następne lata.Ponadto będzie to okazja to dyskusji na tematy nas, przedstawicieli III sektora, nurtujące. Bardzo proszę zgłaszać tematy do dyskusji.

 

Zapraszam na pierwsze spotkanie integracyjno-organizacyjne w siedzibie Fundacji Nauka dla Środowiska ul. Racławicka 15-17 Blok F (wejście od tyłu) w dniu 27.02.2018 godz. 17:00. Spotkanie potrwa około 2 godziny.

 

Potwierdzenie przybycia proszę zgłaszać do 23.02.2018 na adres mailowy sylwia.sipak@ndsfund.org lub tel. 533 335 443.

Wszyscy zainteresowani są mile widziani!

 

Pozdrawiam pozarządowo,

Sylwia Pawłowska-Sipak

Fundacja Nauka Dla Środowiska