Targi Ekonomii Społecznej w Szczecinie

TES

W imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość i Stowarzyszenia Media Dizajn – serdecznie zapraszamy na Targi Ekonomii Społecznej, które odbędą się w dniu 16 września 2017 roku na Jasnych Błoniach w Szczecinie w godzinach od 10.00 do 16.00.

Targi organizowane są na zlecenie Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Szczecinie, w ramach projektu „Ekonomia społeczna kluczem do sukcesu”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Podczas Targów będzie ukazana ekonomia społeczna oraz działania Podmiotów Ekonomii Społecznej. Głównym celem Targów jest poprzez uczestnictwo PES promocja Ekonomii Społecznej. Targi są niepowtarzalną okazją dla do nawiązania bezpośredniego kontaktu przedstawicieli PES z potencjalnymi klientami oraz przedstawienia szerszemu gronu odbiorców produktów i usług ze swojej oferty – na targach będzie można sprzedawać/kupować produkty i usługi. Prezentacja PES na Targach pozwoli także zaznaczyć obecność podmiotów ekonomii społecznej na rynku oraz zwiększyć świadomość konsumentów na temat ich produktów i usług.

Jasne Błonia w Szczecinie, na których odbędą się Targi Ekonomii Społecznej, to centrum spotkań mieszkańców Szczecina oraz jedno z jego najbardziej rozpoznawalnych i najczęściej uczęszczanych miejsc.

Przez cały czas trwania targów będą dostępni  animatorzy, którzy będą zachęcać do udziału w Targach, jak również do odwiedzania stoisk, a także do udziału w questingu. Uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w animacjach, które będą ukierunkowane na zainteresowanie tematyką Ekonomii Społecznej. Osobne animacje zostaną przygotowane dla dzieci, które będą miały możliwość uczestnictwa w zorganizowanych specjalnie dla nich grach i zabawach. W ramach Targów będą zorganizowane wycieczki z przewodnikiem po podmiotach. Wspólnie z uczestnikami Targów korzystając z elementów techniki Thinking Design zostanie zbudowany prototypowy Warsztat Terapii Zajęciowej. Wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie Śniadanie przy Błoniach, które licznie gromadzi szczecinian. Jednocześnie uczestnicy śniadania będą klientami podmiotów ekonomii społecznej oferujących swoje usługi.

Więcej informacji oraz elektroniczny formularz zgłoszeniowy pod adresem www.targi.owes.org.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Targach.

Regulamin_TES2017

Zaproszenie na TES 2017

 

KONTAKT Z ORGANIZATORAMI:

Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość
M. Skłodowskie-Curie 4, 71-332 Szczecin
tel.: +48 91 852 25 95, +48 91 852 25 94
sekretariat@cpt.org.pl

 

Stowarzyszenie „Media dizajn”
Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin
tel. 91 424 04 64, fax 91 421 02 04
biuro@mediadizajn.pl

 

OSOBA DO KONTAKTU:

Konrad Wielgoszewski

konrad.wielgoszewski@crsg.pl, tel. 600 915 116 

Informacje i zgłoszenia:

www.targi.owes.org.pl