Trwa szkolenie „Współpraca i zarządzanie osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym”

W Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego od wczoraj trwa bezpłatne, dwudniowe szkolenie pn. „Współpraca i zarządzanie osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym”, skierowane do osób podejmujących się współpracy i zarządzania osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, kadry kierowniczej podmiotów ekonomii społecznej, przedstawicieli podmiotów zatrudniających lub planujących zatrudnić osoby zagrożone wykluczeniem społecznym.

Szkolenie zorganizowane zostało  w ramach projektu „Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej – Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu koszalińskiego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Korzystając z okazji zapraszamy Państwa do udziału w kolejnych szkoleniach organizowanych przez OWES Koszalin. Najbliższe, którego tematyką będzie „Księgowość w przedsiębiorstwie społecznym” już 7-9 maja 2018 r.