Uroczyste otwarcie Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” w Sławnie

Lider Ekonomii Społecznej 2018!
8 października 2018
Informacja o uruchomieniu instrumentu gwarancyjnego
17 października 2018

Uroczyste otwarcie Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” w Sławnie

Z radością informujemy, że w poniedziałek, 8 października 2018 odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie Spółdzielni Socjalnej „Komunalka” w Sławnie, rozwijanej przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Koszalinie.

Nowa instytucja będzie się zajmować m.in. gospodarką odpadami komunalnymi, zielenią oraz pracami remontowo-budowlanymi. W uroczystości wzięli udział m.in. sołtysi, radni a także wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Tomasz Sobieraj.

Na co dzień, spółdzielnia korzysta ze wsparcia merytorycznego oraz szkoleniowo-doradczego OWES Koszalin. W imieniu całego ośrodka życzymy prezesowi spółdzielni Panu Maciejowi Stanisławskiemu oraz jego współpracownikom samych sukcesów, realizacji zakładanych planów oraz dalszego zaangażowania w działania na rzecz rozwoju ekonomii społecznej.

Więcej informacji oraz fotorelacja z wydarzenia na GK24.

https://gk24.pl/uroczyste-otwarcie-spoldzielni-socjalnej-komunalka-w-slawnie-zdjecia/ar/13558179

 

Comments are closed.

a

Lider projektu

Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej

Projekt "Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej- Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu koszalińskiego" jest realizowany w ramach poddziałania 7.3. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Facebook