Warsztaty ożywienia społeczno-gospodarczego w Świeszynie

Szanowni Państwo,

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Koszalinie we współpracy z Urzędami Gmin Manowo oraz Świeszyno zaprasza do udziału w II warsztatach ożywienia społeczno-gospodarczego Gminy Manowo i Gminy Świeszyno, które odbędą się

5 października 2022 roku w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Świeszynie (Świeszyno 36) w godzinach 15.30-19.15.

Do udziału zapraszamy przedstawicieli samorządów lokalnych oraz mieszkańców gmin Manowo i Świeszyno, zainteresowanych udziałem w życiu gminy i wspólną realizacją działań na rzecz mieszkańców.

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo w I Warsztatach, podczas których wypracowaliście Państwo Beczki lokalnych problemów i zasobów dla swoich gmin. Zostaną one wykorzystane do pracy na najbliższych warsztatach, podczas których przeprowadzimy diagnozę środowiska społeczno-gospodarczego gminy Manowo oraz gminy Świeszyno.

Państwa aktywny udział w warsztatach pozwoli przygotować rzetelną diagnozę gmin pod względem podstawowych czynników umożliwiających ich rozwój. Praca warsztatowa umożliwi również poznanie realnych potrzeb i oczekiwań mieszkańców oraz zaprezentowanie pomysłów na współpracę samorządu, lokalnej społeczności, organizacji społecznych i biznesu.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, aktywnych, pomysłowych i pragnących działać na rzecz lokalnej społeczności do udziału w naszych warsztatach.

Prosimy o telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w warsztatach na adres: e.kaczanowska@karrsa.pl,  telefonicznie: Ewa Kaczanowska 515 281 109, Marzena Mural 697 849 152, Teresa Janik  502 077 253.

Liczymy na Państwa obecność!