Kontakt

Justyna Iwankiewicz

Koordynatorka SZOWES

E-mail: j.iwankiewicz@karrsa.pl. Justyna Iwankiewicz jest koordynatorką SZOWES i dobrym duchem ekonomii społecznej. Aktywnie współtworzy ekonomię społeczną na Pomorzu Zachodnim i angażuje się w działania mające wpływ na rozwój sektora na poziomie krajowym. Posiada wykształcenie ekonomiczne, ale w życiu jest humanistką. Z sektorem ekonomii społecznej związana od 2004 r., a z OWES-em - od 2013 r. W wolnych chwilach czyta kryminały i odbywa leśne wędrówki wraz ze swoim ukochanym owczarkiem niemieckim. Udziela się społecznie, a empatię i bezinteresowną pomoc uważa za istotne wartości życiowe.

Anna Szczepańska

Koordynatorka merytoryczna OWES Koszalin

Tel. 798 395 078; e-mail: a.szczepanska@karrsa.pl. Anna Szczepańska jest koordynatorką merytoryczną. Poza pracą w OWES prowadzi Fundację Wataha oraz bloga „Obudź w sobie wilczycę”, gdzie zajmuje się wsparciem nastoletnich dziewcząt. Interesuje się psychologią i jest trenerem rozwoju/ coachem. Całkiem po godzinach uwielbia morsowanie i saunowanie.

Karolina Włodyka

Kierowniczka OWES

Karolina Włodyka jest kierowniczką OWES - odpowiada za finanse projektu. Uwielbia podróże - te małe i te duże. Przyjemność sprawia jej także jazda na snowboardzie. Ekstrawertyczka. Żywiołowa, optymistycznie nastawiona do świata, towarzyska, otwarta, gadatliwa i beztroska.

Dorota Chałat

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 506 062 288; tel. 798 395 244; e-mail: d.chalat@karrsa.pl. Z organizacjami pozarządowymi związana od 2009 roku. Miłośniczka kotów, trenerka gimnastyki słowiańskiej i nordic walking. Lubi aktywizować lokalną społeczność we wspólnej sprawie.

Malwina Fulbiszewska

Doradczyni podstawowa

Tel. 515 281 074; m.fulbiszewska@karrsa.pl. Malwina - mama, żona, z wykształcenia i zamiłowania socjolożka. Racjonalna organizatorka życia codziennego, lubiąca kryminały i gry planszowe. Optymistycznie nastawiona na wyzwania i gotowa do działania.

Aurelia Gradecka

Doradczyni podstawowa

Tel. 515 281 126; e-mail: a.gradecka@karrsa.pl. Jest osobą kreatywną, pasjonatką florystyki i dekoracji wnętrz. Tworzy wszelkiego rodzaju kompozycje zarówno codzienne, jak i okolicznościowe. Jej drugi dom to natura, gdzie często kieruje swoje kroki z aparatem fotograficznym, uwieczniając na zdjęciach piękno natury, jak również zwierzęta. Dodatkowo odkryła również swoją pasję do tańca Latino Ladies, gdzie łączy ruch z miłością do muzyki

Paulina Gregorek

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

tel. 796 966 620; e-mail: p.gregorek@karrsa.pl. Naczelna Animatorka Czasu Wolnego. Po godzinach zapełnia mieszkanie doniczkami z nowymi kwiatami. Maniaczka japońskiej kultury i dobrej muzyki.

Anna Hołub-Ditrich, doradczyni biznesowa/kluczowa

Anna Hołub-Ditrich

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 515 281 085; e-mail: a.holub@karrsa.pl. Związana z OWES od 2019 roku. Znana w pracy jako „firmowa farmaceutka" oraz łowca cenowych okazji. Prywatnie mama 5-letniego Filipa. Pozytywnie nastawiona do życia, lubi podróżować, szczególnie w formie gastroturystyki.

Zdjęcie Teresy Janik, doradczyni biznesowej/kluczowej, animatorki

Teresa Janik

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 502 077 253; e-mail: t.janik@karrsa.pl. Socjolog z wykształcenia z wieloletnim doświadczeniem w koordynacji i realizacji projektów unijnych polskich i zagranicznych. Jej pasja to podróże, wyprawy rowerowe i Nowofundlandy.

Ewa Kaczanowska, doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Ewa Kaczanowska

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 515 281 109; e-mail: e.kaczanowska@karrsa.pl. Lubi podróżować i odpoczywać we własnym ogrodzie. Obecnie większość wolnego czasu przeznacza na tworzenie obrazów wypełnionych energią i kolorem.

Piotr Kobus

Doradca biznesowy/kluczowy, animator

Tel. 798 395 315; e-mail: p.kobus@karrsa.pl. Miłośnik rodzinnych wypraw rowerowych i koszykówki. Uwielbia włoską kuchnię oraz ostre przyprawy. Wujek dobra rada dotarł do końca internetu.

Zdjęcia Piotra Mosiołka, doradcy biznesowego/kluczowego, animatora

Piotr Mosiołek

Doradca biznesowy/kluczowy, animator

Tel. 605 573 181; e-mail: p.mosiolek@karrsa.pl. Z funduszami unijnymi związany od 2004 roku. Miłośnik płyt winylowych i angielskiej Premier League. Lubi aktywny wypoczynek i gastro turystykę.

Marzena Mural

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 798 227 278; e-mail: m.mural@karrsa.pl. Z wykształcenia i zamiłowania magister historii. Pasjonatka dobrej książki i seriali kryminalnych. W życiu codziennym wyznająca zasadę, że „człowiek uczy się całe życie”. Nie boi się nowych wyzwań. Lubi podróżować, poznawać ciekawe miejsca i dobrze zjeść. Po godzinach - mama sześciomiesięcznej córeczki Marcelinki i miłośniczka zdrowego stylu życia.

Marta Popiel

Doradczyni biznesowa/kluczowa, animatorka

Tel. 798 227 364; e-mail: m.popiel@karrsa.pl. Z trudnej sytuacji zawsze szuka wyjścia; w człowieku – tego, co w nim wyjątkowe. Połączyła wykształcenie humanistyczne i ekonomiczne, dziennikarka z kilkunastoletnim stażem. Po pracy – dumna mama, odkrywczyni pięknych miejsc i wartościowych ludzi.

Zdjęcie Macieja Ziemińskiego, doradcy podstawowego

Maciej Ziemiński

Doradca podstawowy

Tel. 603 845 124. E-mail: m.ziminski@karrsa.pl. W OWES-ie odpowiada za promocję. Jest także biegłym sądowym. Poza pracą udziela się społecznie - korektor tekstu w czasopiśmie "Oswoić Tropik" i sekretarz Zespołu Rzeczoznawców i Biegłych Sądowych Pomorza. Lubi literaturę science-fiction, grozy i powieść klasyczną. Ulubiony pisarz to J. L. Borges. Miłośnik gór.