Dane adresowe OWES
BIURO PROJEKTU:
Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Ul. Przemysłowa 8
75-216 Koszalin

 

Justyna Iwankiewicz – Koordynatorka merytoryczna SZOWES

tel. 94 341 63 30, tel.kom. 571 234 262

j.iwankiewicz@karrsa.pl

 

Anna Szczepańska – Koordynatorka OWES/Kluczowa Doradczyni Biznesowa OWES

tel. 94 341 63 30, tel.kom. 798 395 078

a.szczepanska@karrsa.pl

 

Paulina Gregorek – Doradczyni Podstawowa OWES 

tel. 94 341 63 30, kom. 537 007 336

p.gregorek@karrsa.pl

 

Marzena Zielenkiewicz – Doradczyni Podstawowa OWES 

tel. 94 341 63 30

m.zielenkiewicz@karrsa.pl

 

Ewa Job  – Kluczowa Doradczyni Biznesowa OWES

tel. 798 395 298

e.job@karrsa.pl

 

Marta Pisera – Doradczyni Kluczowa/Animatorka  OWES 

tel. 94 341 63 30, tel. kom. 798 227 364

m.pisera@karrsa.pl

 

Bożena Zarecka –  Doradczyni Kluczowa/Animatorka  OWES 

tel. 94 341 63 30, kom. 798 227 278

b.zarecka@karrsa.pl

 

Piotr Mosiołek – Kluczowy Doradca Biznesowy OWES

tel. 94 341 63 30, tel. 798 395298

p.mosiolek@karrsa.pl

 

Dorota Chałat – Animatorka/Doradczyni Kluczowa OWES

tel. 94 341 63 30,  kom. 798 395 244

d.chalat@karrsa.pl

 

 Piotr Kobus – Animator/Doradca Kluczowy

tel 94 341 63 30,

p.kobus@karrsa.pl

 

Ośrodek czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30

Miejsce świadczenia usług przez OWES jest łatwo dostępne, znajdujemy się  w dogodnej lokalizacji (posiadającej dostęp do komunikacji publicznej). Można do nas  dojechać  autobusami linii : 2,10,12,14,15. Przy budynku KARR SA znajduje się duży parking.
Siedziba OWES jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych (podjazd, schodołaz). ZAPRASZAMY!

images  Osoby niepełnosprawne  prosimy  o informację telefoniczną przed udaniem się do nas na spotkanie. Telefon kontaktowy do OWES : 943416330 lub prosimy  o użycie dzwonka przy wejściu do budynku.

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Firma / Instytucja

Twój e-mail (wymagane)

Telefon (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)

Aby wysłać ankietę prosimy o przepisanie podanego poniżej ciągu znaków i kliknięcie przycisku "Wyślij".

captcha


Dodaj komentarz

a

Lider projektu

Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej

Projekt "Sieć Zachodniopomorska Ośrodków Wsparcia Ekonomii Społecznej- Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej dla regionu koszalińskiego" jest realizowany w ramach poddziałania 7.3. Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Facebook